HAZIRLIK MAÇLARI

28 Ağustos 2017 Pazartesi

Sultanmuratspor yeni sezon çalışmalarına başladı

Sultanmuratspor yeni sezon çalışmalarına başladı
İstanbul 1.Amatör liginde mücadele eden Küçükçekmece Sultanmuratspor, 2017-2018 Futbol sezonu hazırlıklarına Sefaköy Kartal sahasında yeni Teknik Direktör Ferhat Özdemir yönetiminde 25 kişilik kadrosuyla çalışmalarına başladı.

Sezonun ilk antrenmanında Sultanmuratspor Genel Kaptanı İbrahim Şakiroğlu, İstanbul Demirspor Kulüp Başkanı Seyit Bel, İstanbul Demirspor Genel Kaptanı Ahmet Çalık, Sultanmuratspor Altapı Kordinatörü ve hocası Hüsamettin Özköşkoğlu ve yönetim kurulu üyeleri de futbolcuları yalnız bırakmadı.
Sultanmuratspor Genel Kaptanı İbrahim Şakiroğlu da yeni sezonda iddialı olduklarını dile getirerek şunları söyledi: “2017-2018 futbol sezonuna yakın zamanda başlayacağız. Bugün ilk antrenmanımızı yapıyoruz. Bu sene yeni arkadaşlarımız aramıza katıldı. 5 tane de altyapıdan futbolcularımız A takıma katıldı. Bu sene Süper Amatör Lig’e çıkmak istiyoruz. Bizlere bugüne kadar yardımlarını esirgemeyen başta Belediye Başkanımız Temel Karadeniz ve Kulüpler Birliği Başkanımız Seymen Gençtürk'e ve ekibine çok teşekkür ediyorum dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.