HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

Sultanmuratspor 20 Ağustosta Çalışmalara başlayacak


Sultanmuratspor 20 Ağustosta Çalışmalara başlayacak
İstanbul 1.Amatör Lig takımlarından Küçükçekmece Sultanmuratspor 2017-2018 Futbol sezonu hazırlıkları için 20 Ağustosta çalışmalara başlayacak.

Sultanmuratspor kulüp Başkan Vekili İsa Kıran, 2017-2018 Futbol sezonu hazırlıkları için 20 Ağustosta çalışmalara başlayacağız yapacağımız idmanlar ve hazırlık maçları ile çok iyi hazırlanarak başarılı olmak istiyoruz.
Çoğunluğu Küçükçekmece Sultanmuratlı sporculardan oluşan takımın ligde başarılı olarak bir üst lige yükselmesini istediklerini söyleyen Başkan Vekili İsa Kıran, özellikle bir takım sporu olan futbolda altyapının çok önemli olduğunu vurguladı. Her ne kadar bir sezonda başarılı olursanız olun altyapınız iyi değilse bu başarı uzun süreli olmuyor. Futbol bir takım oyunu, sporcular arasında takımdaki uyum çok önemli. Bunun için de altyapının önemi ortaya çıkıyor.
İnşallah yeni futbol sezonunda takımımız ligde başarılı olur, bir üst lige çıkar. Oyuncularımız başta olmak üzere antrenörlerimize ve kulüp yöneticilerimize başarılar diliyorum" diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.