HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

SPOR KULÜPLERİ BAĞIMLILIK İLE MÜCADELE İÇİN TEK YUMRUK OLDU

SPOR KULÜPLERİ BAĞIMLILIK İLE MÜCADELE İÇİN TEK YUMRUK OLDU
Kavacık 15 Temmuz Stadında bu akşam üzeri çok anlamlı bir buluşma vardı. Beykoz Kent Konseyinin öncülüğünde başlatılan Madde kullanım ve satışında kanun maddelerinde cezai müeyyidelerin arttırılmasını içeren kanun teklifi imzaları için ilçe spor camiası bir araya gelip net tavrını ortaya koydu.

Beykoz Kent Konseyi Başkanı ve Beykoz Belediye Başka n Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Bülent Küçük, Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir başta olmak üzere Beykoz İlçesi kulüp temsilcileri verdikleri fotoğraf karesi ile bu mücadele de bizler de varız mesajını fazlası ile göstermiş oldular.
Başta etkinliğin düzenlendiği Kavacıkspor Kulübü futbolcuları olmak üzere değişik spor kulüplerini temslen gelen futbolcular da imza töreninde yerlerini alanlar arasında  idiler.
Beykoz Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Emin Yavuz, Rüzgarlıbahçespor Kulüp Başkanı ve Rüzgarlıbahçe Mahallesi Muhtarı Sedat Altun, Paşabahçe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Okur, Anadoluhisarı İdmanyurduspor Futbol Direktörü Mehmet Yazgan, Örnekköyspor Kulüp Başkanı İsmail Türkoğlu, Akbabaspor Kulüp Başkanı ve Mahalle Muhtarı Yüksel Kılıç, Kanlıcaspor Kulüp Başkanı ve Beykoz Belediyespor Hentbol Şube Sorumlusu Ali Esat Yaşar, Soğuksuspor Kulübü Başkanı Muammer Aydınoğlu, Beykoz Kartalları SK Başkanı Abdi Polat ve diğer kulüp temsilcileri yoğun bir katılım sağladılar.
Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük bu akşam gerçekleşen etkinliğin ardından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi, ”  Uyuşturucu Bağımlılığı ile Mücadelede Beykoz Belediyemiz öncülüğünde tüm Resmi kurumlar STK lar Tek yürek,oldu. Bizlere destek veren BEYKOZ Amatör Spor Kulüplerimize kulüp başkanlarımıza ev sahipliğinden dolayı Kavacık Spor Kulübüne katılan tüm sporcularımıza teşekkürler.”

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.