HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

Söğütlüçeşme Birlikspor Yeni sezona İddialı hazırlanıyor


Söğütlüçeşme Birlikspor Yeni sezona İddialı hazırlanıyor
Seni sezon öncesi hazırlık çalışmalarını sürdüren Küçükçekmece Söğütlüçeşme Birlikspor ’da altyapı takımları top başı yaptı.

Küçükçekmece İlçesinin son yıllarda altyapıda başarılı kulüplerinden bir olan Söğütlüçeşme Birlikspor ’da altyapı futbol takımları yeni sezon hazırlıklarına başladı. Amaçlarının hem A Takımda hem de altyapılarda zirveye oynayan takımlar oluşturmak olduğunu belirten Söğütlüçeşme Birlikspor Kulüp Başkanı Ercan Demir, "Bu sezon oldukça iddialıyız. 2017-2018 Futbol sezonunda büyük başarılara imza atacağına inanıyoruz.
2017-2018 futbol sezonu hazırlıkları kapsamında Söğütlüçeşme Birlikspor futbol takımlarının top başı yaptığını kaydeden Kulüp Başkanı Ercan Demir, "Çocuklarımız tatillerini çok iyi geçirdi. Enerjilerini topladılar. Moral motivasyonları da oldukça yerinde. Bu sezon altyapıda çok daha iddialıyız. Taraftarlarımız gençlerimizi izlerken büyük keyif alacak. Gençlerimiz sayesinde Söğütlüçeşme Birlikspor futbolunun geleceğinin çok parlak olacağına inanıyorum" açıklamalarında bulundu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.