HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

SOĞUKSUSPOR’DA ÖZEL FORMALARIN SATIŞI BAŞLADI

SOĞUKSUSPOR’DA ÖZEL FORMALARIN SATIŞI BAŞLADI
Soğuksu Spor Kulübü, 2017-18 Sezonu için özel yaptırılan takım formalarını camiasına tanıtarak, satışlara başladı.

Kulübe katkı amacı ile özel yaptırılan formalara istenen numaralar ve yazılar ilave edilmekte. Kulüp Yönetimine bu kampanyada ilk desteklerden birisi de Mahalle Merkezindeki Adil Usta İşletmesinden geldi.
Cengiz Tepecik adına yazılı formayı alarak kulübüne katkıda bulunan ilk isimlerden oldu.
Yeşil-Beyazlı Kulübün eski başkanlarından bu işlerde büyük emeği olan maddi manevi her zaman yanlarında olan efsane başkan Yusuf Arslan’da kulübe ilk katkı yapanlar arsında idi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.