HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

SİNOP KAYA GİBİ: 3-0

SİNOP KAYA GİBİ: 3-0
Amatör 1.Küme ekiplerinden İstanbul Sinop, hazırlık maçında Süper Amatör Küme ekiplerinden İstanbul Kayaşehir’i etkili bir oyunla 3-0 mağlup ederek ilk hazırlık maçında göz doldurdu.

Başakşehir Şamlar Stadı’nda oynanan maçta ilk gol 12. Dakikada flaş transfer Umut’tan geldi. Deneyimli futbolcu yaklaşık olarak 30 metreden kazanılan frikik atışını muhteşem bir vuruşla gole çevirerek konuk takımı 1-0 öne geçiren isim oldu. İlk yarıda etkili bir oyun ortaya koyan Sarı Lacivertliler ikinci yarıya da etkili başladı. 51. Dakikada Enes’le skoru 2-0 yapan konuk takım 61. Dakikada Can’la bir gol daha bularak sonuca gitti: 0-3. İstanbul Sinop farklı galibiyetin yanısıra oyunuyla da beğeni topladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.