HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

SİNOP AİLESİ TEK VÜCUT

SİNOP AİLESİ TEK VÜCUT 
Amatör 1.Küme ekiplerinden İstanbul Sinopspor yönetimi ve futbolcular hafta sonunda kahvaltıda biraraya geldi. 

Yönetimin sezon açılışının hemen ardından  hem tanışma hem de moral amaçlı verdiği kahvaltıda Kulüp Başkanı Ramazan Aşçı ve yönetim kurulu üyeleri futbolcularla sıcak bir sohbet gerçekleştirdi.
Kahvaltının ardından açılış konuşmasını yapan kulüp başkanı Ramazan Aşçı yönetim kurulu üyelerini tek tek futbolculara tanıtarak kulüplerinin hedeflerini ve misyonunu paylaştı.
Aşçı “Sinop herşeyden önce bir camia takımı. Sinop’un valisi de, kaymakamı da, Avrupa’daki gurbetçilerimiz de her zaman camiamızla ilgilidirler. Öncelikle bunun altını çizmek istiyorum. Son yıllarda da kurumsallaşma yolunda adım adım yol alıyoruz. Kulübümüzün daha iyi yerlere gelmesi adına elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz. Bu tesislerin karşılığını vermek istiyoruz. Bu yıl da, önümüzdeki yıl da şampiyon olmalıyız. Burada bizlerle birlikte olmanız da bizleri onurlandırıyor, gururlandırıyor.” Diye konuştu. 
Aşçı’dan sonra söz alan teknik direktör Oğuz Karakaya da bu sporcu grubuyla bu sene hiç yenilgi yüzü görmeden hedeflerine ulaşacaklarına inandığını söyledi. Karakaya “Bu sene bu kadromuzla mağlubiyet yüzü görmeden hedefimize ulaşacağız Allah’ın izniyle. Bütün futbolcu kardeşlerime sonuna kadar güveniyorum. Yönetim kurulu olarak sizler de üzerinize düşenin fazlasını yerine getiriyorsunuz. Bizler de bu takımı Süper Amatör Kümeye taşıyarak bu güvenin karşılığını boşa çıkarmamak için var gücümüzle çalışacağız.” Şeklinde konuştu.
İstanbul Sinopspor Başkan Yardımcısı Rafet Orhan da yaptığı konuşmada şampiyonluğun önemli olduğunu, ancak bunu elde ederken de birbirlerine gönülden bağlı olmaları gerektiğini, amatör bir ruhla oynamalarını, rakiplerle dostluklarını zedelemeden sonrasında şampiyonluğu istediklerini söyledi. Orhan “Önce aile olabilmeliyiz. Amatör bir ruhla birbirimize bağlanmalıyız. Rakibimize saygı çerçevesinde mücadele ederek arkasından da şampiyonluğu  istiyoruz. Şampiyonluk dışında da başka hiçbir sonucu kabul etmiyoruz. Ben yüzünüzde de, gözlerinizde de o samimiyeti fazlasıyla görüyorum. Oğuz Hocamla  da daha önce yaptığımız görüşmelerde kendisiyle de aynı duygularımı paylaştım. Aile olmayı başarabildiğimiz sürece bunun arkasından mutlaka başarılı sonuçlar da gelecektir. Ben  de bir ağabey olarak her zaman yanınızda olacağız. Sizi bugünden itibaren birer kardeşim olarak kabul ediyorum. Sizden İstanbul’da Sinop’un ismini en iyi şekilde temsil etmenizi istiyorum. Bunu yaparken de hem sporcusuyla hem de taraftarıyla edepli, ahlak kurallarına uygun bir şekilde camiamızı temsil edeceğiz. Sinop’un aynı zamanda centilmen ve güzel yüzünü de sahaya çıktığımız zaman sporseverlere izlettirebilmeliyiz. Allah bizim birliğimizi, dirliğimizi bozmasın inşallah.” Şeklinde konuştu.
İstanbul Sinop Genel Kaptanı Yaman Özdemir de yaptığı  konuşmada camia olarak 3 yıllık bir proje yaptıklarını, her sezon şampiyon olarak 3 yıl sonunda profesyonel lige ayak basmak istediklerini söyledi. Özdemir “Bulunduğunuz yer 1.Amatör olabilir ama sizler buraya gelerek 1.Amatörün kalitesini yükselttiniz. Bizler burada yönetim olarak 3 yıllık bir proje yaptık. Bu  takımın kurulması kolay olmadı. Ben genel kaptanınız olarak her konuda yanınızda olacağım. Maddi ve manevi hiçkimsenin aklında bir şey kalmasın. İlk peşinatlarınızı aldınız. İkinci peşinatlarınızı da lig başlamadan bir hafta önce mutlaka elinizde olacaktır. Sahada futbol oynamaktan başka hiçbir düşünceniz olmasın. Sizlerin hem karakterlerinize hem  de yeteneklerinize güveniyoruz. 4-5 hafta kala da şampiyon olarak bu işi bitireceksiniz.” İfadesini kullandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.