HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

SİLİVRİ VE TEPECİK 1-1’İNİ KIRMADI

SİLİVRİ VE TEPECİK 1-1’İNİ KIRMADI
TFF 2.Lig ekiplerinden Silivrispor, sezon açılışında TFF 3.Lig ekiplerinden B.Çekmece Tepecikspor’la kozlarını paylaştı.

Silivri Stadı’nda oynanan maçta ilk yarıyı 1-0 önde kapatan ev sahibi ekip skoru koruyamadı. B.Çekmece Tepecikspor Ramazan’ın golüyle 1-1’i bularak maçın skorunu belirledi. Maçta ilk yarıda rakibine göre daha istekli ve arzulu bir oyun ortaya koyan konuk B.Çekmece temsilcisi etkili oyununu skora yansıtamadı. İlk yarıda tek gol ev sahibi ekipten geldi. İlk yarıdaki etkili oyununu ikinci yarıda da sürdüren konuk takım Ramazan Aydın’la skoru belirledi: 1-1. İki takımın teknik heyetleri de 90 dakika boyunca bütün oyunculara şans vermeye çalıştı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.