HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ağustos 2017 Perşembe

Seyrantepe Yeşilce Sezonu Açtı.

Seyrantepe Yeşilce Sezonu Açtı.
Kağıthane ilçesinin 1. amatör ligde mücadele eden mütevazi takımlarından Yeşilce spor yeni sezonu Sadabad tesislerinde yaptığı ilk antrenmanla açtı.
Geçtiğimiz sezon A takımda yer alan bir çok futbolcu ile yolları ayrılan Kağıthane temsilcisi Teknik Direktörü Nihat Ulaşoğlu "2017-2018 futbol sezonunu genç bir kadro ile açtık. Bir kaç tane ağabey futbolcuyu kadromuza katarak saha içinde takımı yönlendirecek isimlere yer verdik." dedi.
Genç ve çok koşan bir takım olduklarını söyleyen Ulaşoğlu bu yapıları ile de bu sezon adlarından çok bahsettireceklerinin altını çizdi. Ulaşoğlu "Geçen sene kadromuzda olan bir çok oyuncumuzu kaybettik. Ama biz köklü bir kulübüz, alt yapımızdan sürekli taze kan sporcular geliyor. Yeni sezonda başarıya aç futbolcularla ligde yer alacağız. Bu işin sırrı başarıya aç genç oyunculardan geçiyor." diyerek sözlerini tamamladı.
Seyrantepe Yeşilcespor Genel Kaptanı Murat Sarı "Sezon öncesi yaşadığımız tüm olumsuzluklara rağmen yeni sezona Sadabad Sahasında gerçekleştirdiğimiz ilk antrenmanımızla merhaba dedik. Tüm sporcularımıza ve camiamıza hayırlı olsun. Hedefimiz bu sezon üst sıralar olacak." dedi 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.