HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

Serhat Ardahan Spor’dan Bomba Transfer.

Serhat Ardahan Spor’dan Bomba Transfer.
2017-2018 sezonun da Bölgesel Amatör Lig 3.Grupta mücadele verecek olan Serhat Ardahan Spor kadrosunu güçlendirmek amacı ile geçen yıl Büyükçekmece Tepcikspor da forma giyen Abdulkadir yılmaz transfer etti.

2010 yılında İstanbul Artvinspor 'da futbola başlayan ve 1997 doğumlu aslen Ardahanlı Göleli olan Abdulkadir yılmaz, Şirinevler ve son olarak Büyükçekmece Tepcikspor kulüplerine forma giydi.

Bölgesel Amatör ligde 3. Grupta mücadele eden Serhat Ardahan Spor geçen yıl Büyükçekmece Tepcikspor da forma giyen genç futbolcu Abdulkadir yılmaz Yılmazı renklerine katarak gücüne güç katmaya devam ediyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.