HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ağustos 2017 Cuma

Sefaköy Kartal Yeni Sezona İddialı Hazırlanıyor

Sefaköy Kartal Yeni Sezona İddialı Hazırlanıyor
İstanbul 1. Amatör Ligde Mücadele eden Küçükçekmece Sefaköy Kartalspor, 2017–2018 Futbol sezonu hazırlıklarına başladı.

Sefaköy Kartalspor tesislerinde Şerafettin Aranci yönetiminde yeni futbol sezonu çalışmalarını yapan Siyah-beyazlılarda eksik futbolcuların da bir hafta içerisinde antrenmanlara katılması bekleniyor.

15 gündür kendi tesislerine çalışmalarını sürdüren Siyah-beyazlıların Teknik direktör Şerafettin Aranci, "Her sezon olduğu gibi bu yıl da imkânlarımız dâhilinde lige en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz. Altyapısından gelen genç futbolcuları takımımıza kazandırarak takviyeler yaptık. Bunun yanında tecrübeli birkaç futbolcu kardeşimizi de takımımıza transfer ettik. Eksik olan bölgeler için gelecek futbolcular var. Takviye yapacağımız oyuncularla birlikte yeni sezona en iyi şekilde hazırlanacağız." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.