HAZIRLIK MAÇLARI

28 Ağustos 2017 Pazartesi

Sefaköy Kartal Yeni sezon hazırlıkları tam gaz devam ediyor

Sefaköy Kartal Yeni sezon hazırlıkları tam gaz devam ediyor
Hazırlıklarını kendi tesislerinde yaptığı antrenmanlarla sürdüren Sefaköy Kartalspor, hafta da yaptıkları çift antrenmanla yeni sezona hazırlanıyorlar.

İstanbul 1. Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Sefaköy Kartalspor, Teknik Direktör Şerafettin Aranci yönetiminde Her geçen gün antrenmanların temposunu arttıran genç çalıştırıcı, futbolcuları bir hayli yoruyor. İlk yarıdaki kritik maçlarda güç ve kondisyon sıkıntısı yaşamak istemeyen Aranci, oyuncularını antrenmanlarda ağır idmanlar yaptırarak işini şansa bırakmak istemiyor. Haftanın ilk antrenmanda düz koşu ve ısınma hareketlerinin ardından, topla değişik varyasyonlarla çalışan Siyah-beyazlılar da çalışmalar tüm hızıyla devam ederken antrenman her geçen gün daha da zorlaşıyor.
Topla çalışmaların ardından tam sahada oynanan çift kale maçla antrenmana devam edildi. Çift kale maçta antrenmanı durdurarak futbolcularına istediklerini anlatan Şefafettin Aranci, sık sık uyarılarda bulundu. Çift kale maçın ardından idman hafif tempoda yapılan düz koşuyla sona erdi. Sefaköy Kartalspor’da yeni sezon hazırlıkları kapsamında çalışmalarını yapacağı antrenmanla devam edecek.
Genel Kaptan Serdar Kasapta yaptığı açıklamada 2017-2018 Futbol sezonuna üç haftadır Şerafettin Aranci hocamız nezaretinde çalışmalarımıza başladık. Sefaköy Kartalspor'un her zaman hedefleri olan bir kulüptür bu doğrultuda yeni sezon hazırlıklarımızı yapıyor ve hazırlanıyoruz, tatilde olan oyuncularımızı var Bayramdan sonraki eksik oyuncularımızda takımızla birlikte çalışmalara katılacaklar onlarda katıldığında siyah beyazlı renklere gönül verenler kaliteli ve zevkle izleyecek bir Sefaköy Kartalspor takımı izleyeceklerdir dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.