HAZIRLIK MAÇLARI

31 Ağustos 2017 Perşembe

SEFAKÖY KARTAL SÖĞÜTLÜÇEŞME DOSTLUKLARI .2-2

SEFAKÖY KARTAL SÖĞÜTLÜÇEŞME DOSTLUKLARI .2-2
Küçükçekmece ilçesinin 1.Amatör temsilcilerinden olan Sefaköy Kartalspor ile Söğütlüçeşmespor takımları yeni sezon hazırlık maçı oynadı.
Gollü geçen hazırlık karşılaşması 2-2 berabere tamamlandı.
Yeni sezon hazırlıklarını Küçükçekmece’de sürdüren Sefaköy Kartalspor ile Söğütlüçeşmespor Sefaköy Kartal sahasında bir hazırlık karşılaşması oynadı. Zevkli geçen karşılaşma 2-2 berabere tamamlandı. Müsabakada her iki ekip de centilmence ve Fair-Play doğrultusunda mücadele etti. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.