HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

RÜZGARLIBAHÇESPOR’DA 2017-18 SEZONU HAZIRLIKLARI BAŞLIYOR

RÜZGARLIBAHÇESPOR’DA 2017-18 SEZONU HAZIRLIKLARI BAŞLIYOR
Beykoz İlçesine renk katan bir kulüp görüntüsü çizen Rüzgarlıbahçespor’da Yeni Sezon çalışmaları başlangıç tarihi belli oldu. Mahallesi ile le en fazla kaynaşan bir kulüp gibi görünse de birkaç samimi ismin fedakarlığında yoluna devam eden Lacivert-Beyaz-Kırmızılı ekip yeni sezona yeni umutlar ile bakma niyetinde.

Mahalle Muhtarı Sedat Altun’un aynı zamanda kulüp başkanlığını da yaptığı Beykoz ekibinde ilk etapta U17 ve U15 Yaş Grubuna dahil oyuncular toplanacak. Konu ile ilgili Kulübün Altyapı Emektarlarından Özkan Baş Şu Paylaşımda bulundu ;

TOPLANIYORUZ
U17 VE U15 FUTBOL TAKIMLARIMIZ 2001/2002/2003/2004/2005
12/08/2017 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT:18/00 DA SAHAMIZDA TOPLANIYOR VE TOP BAŞI YAPIYORUZ BİZLERE KATILMAK İSTEYEN HERKES DAVETLİDİR
YENİ SEZONUN HEPİMİZE SAĞLIK VE MUTLULUK GETİRMESİ DİLEĞİ İLE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.