HAZIRLIK MAÇLARI

13 Ağustos 2017 Pazar

Rumeli Spor Kulübünden Buca Belediyesine Teşekkür

Rumeli Spor Kulübünden Buca Belediyesine Teşekkür.
Buca Belediyesi'nden Tam DESTEK! 

25-26-27 Ağustos 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan 35 kişilik kampta, ekibimiz Buca Belediyesi Tesislerini kullanacak. RUMELİ SPOR Ailesi olarak, bize bu imkanı sağlayan, spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı başta Buca Belediye Başkanı Sayın LEVENT PİRİŞTİNA olmak üzere tüm Buca Belediye'sine Teşekkürü Borç Biliriz. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.