HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

Pendik 571 Velibaba Şahingücü spor kulübü hayırlı olsun.

Pendik 571 Velibaba Şahingücü spor kulübü hayırlı olsun.
Cumhur Enür, Osman Enür ve babaları Selim Enür’ün girişimleri ile Pendik 571 Velibaba Şahingücü spor kulübünün kurulduğu belirtildi.

Kurucu başkanlığına Tff futbolcu temsilcisi Cumhur Enür’ün getirildiği Pendik 571 Velibaba Şahingücü spor kulübü 2.başkanılığına da Osman Enür’ün getirildiği ifade edildi.
Tff ye müracaat eden kulübün federe işlemleri tamamlandıktan sonra Pendik ilçesi Amatör spor kulüpleri arasına katılacak olan Pendik 571 Şahingücü spor kulübünün Pendik ilçesine hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.

HABER: Kadir KÜÇÜKAY

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.