HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ağustos 2017 Çarşamba

PAŞABAHÇESPOR’U ÇARŞAMBA GÜNÜ ZORLU BİR RAKİP BEKLİYOR

PAŞABAHÇESPOR’U ÇARŞAMBA GÜNÜ ZORLU BİR RAKİP BEKLİYOR
İstanbul Süper Amatör Ligdeki Beykoz Temsilcilerinden olan Paşabahçespor’da Hazırlık maçlarındaki bir rakip daha netleşti…
Süper Amatör Liginin güçlü temsilcilerinden Leventspor ile sonucu merakla üğbeklenen bir müsabakaya çıkacak olan Yeşil-Kırmızılı ekipte Teknik Sorumlu Aydın Çaylı, takımın genel gidişatından memnun olduğunu söyledi.
Çaylı, ” Tabii ki lige daha tam anlamı ile hazır olmadığımızın da farkındayız…bazı bölgelerde yaşadığımız sıkıntıları üzerimizden atamak üzereyiz. Son olarak Pazar günü yaptığımız Karabekirspor maçı her iki takım için de güzel, ciddi bir sınav niteliği taşıdı. Bizler bir kez daha artı ve eksilerimiz ile yüzleştik. Çarşamba günkü Leventspor maçı da yüksek tempoda geçecek gibi. ” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.