HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

PAŞABAHÇESPOR’A FENERBAHÇE’DEN YILDIZ OYUNCU İÇİN GÖRÜCÜ GELDİ !

PAŞABAHÇESPOR’A FENERBAHÇE’DEN YILDIZ OYUNCU İÇİN GÖRÜCÜ GELDİ !
Paşabahçespor’a, Fenerbahçe Futbol Altyapısından görücü geldi ! Bu sabah Yeşil-Kırmızılı Kulübün Kapısını çalan Sarı-Lacivertli Kulübün Futbol Altyapı Temsilcileri U14 Yaş Grubu Futbol Takımında Forma giymekte olan Muhammed Emin Ünlü için nabız yokladı.

Paşabahçe Spor Kulübü Başkanı Coşkun Okur tarafından karşılanan Fenerbahçe Temsilcileri ile futbolcu ile ilgili ilk görüşmeler olumlu gerçekleşti. Başkan Okur, gazetemize yaptığı açıklamada bu güne değin altyapılarında oynayan hiçbir futbolcuları için İstanbul’un üç büyüklerinden gelen tekliflere olumsuz bakmadıklarını söylerken,
” Biz de futbolcumuzun sadece bir transfer olarak görülmemesini, bundan sonraki eğitim hayatı gibi konularda da yanında olunması gerektiğini muhataplarımıza aktardık. Görüşme gayet güzel ve önemli geçti. Tabii ki konu ile ilgili son kararı ailesi verecek. Biz onların verecekleri karar ne olursa olsun saygı duyacağız. Bir futbolcunun geleceği söz konusu ise her türlü fedakarlığı kulüp olarak ta yapmaya hazırız ” diye konuştu.
Görüşmede sarı-lacivertli takım temsilcileri beraberinde getirdikleri bir Fenerbahçe Formasını Paşabahçespor Başkanı Çoşkun Okur’a taktim ettiler. Paşabahçespor ve futbolcunun ailesinden gelecek kararı bekleyeceklerini söyleyen temsilciler iyi niyetli  mesajlar ile tesislerden ayrıldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.