HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ağustos 2017 Çarşamba

PAŞABAHÇESPOR KARABEKİRSPOR İLE GÜZEL BİR MAÇA İMZA ATTI 2-1

PAŞABAHÇESPOR KARABEKİRSPOR İLE GÜZEL BİR MAÇA İMZA ATTI 2-1
İstanbul Süper Amatör Ligdeki güçlü temsilcilerimizden olan Paşabahçespor, hazırlık maçlarına devam ediyor. Yeşil-Kırmızılı ekip hafta sonunda evinde Ümraniye Temsilcilerinden Karabekirspor’u konuk etti.

Her iki takımın da ortaya koydukları hareketli, istekli ve tempolu oyun tribünlerdeki izleyenlerden de teknik kadrolardan da olumlu puan aldı.
Aydın Çaylı Yönetimindeki Paşabahçespor Karşılaşmaya Kalede Rıdvan-Göktürk ( Dk.77 Görkem )-Resul-Gökhan Çay-Oğuzhan Civelek-Berkan-Abdullah-Ferhat-Murat Ulu ( Dk.61 Oğuzhan Çiçek )-Yalçın-Murat Candan’dan kurulu bir 11 ile başladı.
Maçta ilk gol 30. Dakikada bir duran top pozisyonu ile konuk takım Karabekirspor’dan geldi. Takımlar devreye bu skor ile girdi. İkinci yarıda gelişen ev sahibi takım atağında Ferhat durumu eşitleyen golü kaydetti 1-1. Maçın son bölümüne girildiğinde 80.Dakikada sahneye çıkan Yalçın müsabakanın skorunu belirleyen golü güzel bir vuruş ile gerçekleştirdi 3-1

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.