HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ağustos 2017 Perşembe

Paşabahçespor ilk hazırlık maçından mutsuz ayrıldı.

Paşabahçespor ilk hazırlık maçından mutsuz ayrıldı.
İstanbul Süper Amatör Liginin Beykoz Temsilcilerinden olan Paşabahçespor, Bölgesel Amatör Ligde Kocaeli İlini temsil eden güçlü ekiplerden Çayırovaspor ile yaptığı ilk hazırlık maçında sahadan 3-0 mağlubiyetle ayrıldı.

Maçta ilk yarıda as kadrosunu sahaya süren Yeşil-Kırmızılı ekip, ikici yarıda ise tüm oyuncularını genç isimler ile bölüm, bölüm değiştirdi. Maçta ilk yarıda 1-0 geriye düşen Beykoz Ekibi, yakaladığı 3 gol fırsatını olumlu kullanamayınca devreyi mağlup tamamladı. İkinci yarı ile birlikte oyuna alınan genç oyuncular takım kurgusunu bir türlü tutturamayınca kalesinde iki gole daha engel olamadı.

STAD : Paşabahçe
HAKEMLER : Dinçay Atmaca / Hakan Kuş
PAŞABAHÇESPOR : Rıdvan ( Dk.61 Bahadır )-Abdullah ( Dk.46 Fırat )-Resul ( Dk.72 Enes Sunar )-Göktürk ( Dk.61 Doğukan )-Oğuzhan Civelek ( Dk.82 Talha )-Berkan ( Dk.77 Erkin )-Furkan ( Dk.57 Mennan )-Murat Ulu ( Dk.46 Oğuzhan Çiçek )-Ferhat-Yalçın ( Dk.73 Murat Turan )-Murat Candan ( Dk.46 Görkem )
ANTRENÖR : Aydın Çaylı

ÇAYIROVASPOR : Engin-Ömer Faruk ( Dk.46 Cafer )-Ömer Şahin-Ramazan-Fatih-Erkan-Serhat Gezginci ( Dk.46 Muammer )-Tayfun ( Dk.46 Yunus )-Serhat Görmen-Yunus Emre-Ekrem
ANTRENÖR : Rıdvan Elmastaş
GOLLER : Dk.44 Serhat Görmen, Dk.58 Yunus Ayaz, Dk.87 Hakan

Dk.3 Sol kanattan iyi kaçan Yalçın, ceza alanına girdiği anda uzak kala direğine yerden sert bir şut çekse de Kaleci Engin soluna uzanıp son anda topu çeldi.
Dk.30 Murat Ulu’nun sol kanatta rakibinden söküp aldığı topu Yalçın’a aktarması ile bu ismin savunma arasından çektiği sert şutta top az farka auta çıktı.
Dk.31 Rakip ceza alanı içinde tapa dokunan Murat Ulu’nun vuruşunda top adeta yan direği sıyırıp auta çıktı.
Dk.44 Sol Kanattan Abdullah’tan topu kapan Erkan pasında Serhat Görmen vuruşunda top filelerle buluşunca konuk takım 1-0 öne geçti. Bu gol pozisyonunda Abdullah’a faul yapıldığı gerekçesi ile Paşabahçespor kanadından gole itiraz da vardı.

İkinci yarıda her iki takım da seri oyuncu değişikliklerine gitti. Bu durumdan negatif etkilenen ise Paşabahespor takımı oldu. Genç oyuncuların oyuna katkıları az olunca Çayırovaspor maçta kontrolü ele alan taraf oldu.
Dk.58 Sol kanattan Ekrem’in ortasında Yunus’un indirdiği topa sert bir vuruş yapan Yunus Ayaz takımının ikinci golüne imzasını atan isim oldu.
Dk87 Sağ kanattan Yunus’un ortasına Kaleci Bahadır, hamle yapsa da seken topu önünde bulan Hakan maçın skorunu tayin eden golü filelere bıraktı 3-0

Haber / Foto : Muammer ERCAN - ERHA BEYKOZHiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.