HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

PAŞABAHÇESPOR BEYKOZ 1908 DEN OĞUZHAN ASLAN İLE ANLAŞTI

PAŞABAHÇESPOR BEYKOZ 1908 DEN OĞUZHAN ASLAN İLE ANLAŞTI
Paşabahçespor aradığı stoperi uzaktan değil yakınlarından buldu ! Geçen sezon Beykoz 1908 A.Ş. Forması altında çok başarılı bir görüntü çizen Oğuzhan Aslan Yeşil-Kırmızılı takımdan gelen teklifi yapılan karşılıklı görüşmenin ardından kabul ederek Paşabahçespor saflarına dahil oldu.

2016-17 Sezonunda Bölgesel Amatör Liginin Ankara Temsilcilerinden Adliyespor’dan Sarı-Siyahlı kulübe gelen yetenekli oyuncu tüm maçlarda forma giyerek takımının grup şampiyonluğunda müthiş katkı sunmuştu. Savunmadaki başarılı görüntüsünü duran toplarda rakip ceza alanında attığı goller ile perçinleyen Oğuzhan Beykoz Tribünlerinin en sevdiği isimlerden birisi idi.
1995 Doğumlu olan Oğuzhan Aslan Futbola İçerenköy İdmanyurduspor takımında başladı. Bu kulüpte birçok yaş kategorisi takımnda başarı ile görev yapınca dikkatleri üzerine çekmesini bildi. Ardından Ankara Adliyespor ile Profesyonel mukavele imzalayan yetenekli isim asıl çıkışını ise Beykoz 1908 A.Ş. Takımında iken yaptı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.