HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ağustos 2017 Cumartesi

ÖZYARIMBURGAZSPOR İYİ HAZIRLANMIŞ 3-2

ÖZYARIMBURGAZSPOR İYİ HAZIRLANMIŞ 3-2
İstanbul Süper Amatör Ligin yeni takımlarından Gültepe Özgençlikspor ile 1.Amatör ligde mücadele verecek olan Özyarımburgazspor, yeni sezon ilk hazırlık maçını Halkalı Etap Sahasında karşılaştı.

Müsabakanın ilk yarasını da Muhammed ve Emre’nin atığı gollerle ilk yarıyı 2-0 önde kapatan Özyarımburgazspor takımı ikinci yarıya da hızlı başlayarak Oğuzun attığı gole skor 3-0 oldu.

Gültepe Özgençlikspor'un tecrübeli hocası Emin Sevim, bu dakikadan sonra yedek kulübesindeki geri kalan oyuncuları sahaya sürdü. Kırmızı-beyazlılar oyuncu değişikliğinden sonra daha baskılı ve atak futbol sergileyerek rakip kalede gol aramaya başladı.
Gültepe Özgençlikspor basıksısı sonucu Onur Şaban Kaya’nın arka arkaya attığı iki golle farkı bire indiren kırmızı-beyazlıklar oynadığı ilk hazırlık maçında Özyarımburgazspor’a 3-2 yenilerek yeni sezon öncesi vasat futbol ortaya koymuş oldu.
Gültepe Özgençlikspor Hocası Emin Sevim, yaptığı açıklamasında yeni sezon için daha bir hafta oldu çalışmalarımıza başlayalı ilk hazırlık maçında U 19 genç takımızda oynayan tüm gençlerden ağırlıklı bir takımla sahaya çıktık. Buradaki amacım genç oyunculardan A takımıza oyuncu takviyesi yapmak 5-6 oyuncu gençlerden takviye yapacağım tatilde olan oyuncularımızı var doğal olarak bugün skordan çok gençler ne verebilir ona baktım kötü futbol ve skor olabilir ilerleyen haftalarda çok çok daha iyi olacağız dedi.


Maç sonu açıklama yapan Özyarımburgazspor Hocası Şenol Doğan, 10 Temmuzdan beri kendi tesislerimizde yeni sezon için hazırlanıyoruz eski ve yeni futbolcularımızı yapacağımız hazırlık maçları ile kaynaşacaklarına inanıyorum.
Şenol Doğan, Gültepe Özgençlikspor karşısındaki galibiyetlik önemli değil önemli olan ligdeki galibiyetler ve alacağımız puanlar önemli ve çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor, takımımız lig başlayana kadar daha da hazır hale gelip grubumuzda kafaya oynayıp, Süper Amatöre çıkacağız, dedi.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.