HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

ÖZNAKKAŞ’TA EMRE BEYAZ BOMBASI

ÖZNAKKAŞ’TA EMRE BEYAZ BOMBASI 
Amatör 1.Küme ekiplerinden Öznakkaş bir bomba daha patlatarak daha önce Subaşı ve Kestanelik formaları giyen Emre Beyaz’ı kadrosuna dahil etti.

Ortasahada hücuma dönük olarak görev yapan tecrübeli oyuncu kendisini sezon sonuna kadar Öznakkaş’a bağlayan imzayı attı. Bu arada yönetimin, teknik heyetin raporları doğrultusunda yeni transfer çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüğü, önümüzdeki hafta arasında yeni transferlerin yolda olduğu elimize ulaşan bilgiler arasında. Yeni sezon hazırlıklarını Çatalca Stadı’nda yaptığı antrenmanlarla sıkı bir şekilde devam eden Çatalca  temsilcisinde oyuncuların son derece hırslı, istekli ve arzulu bir şekilde çalıştıkları kaydedildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.