HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

Necdet Yılmaz'dan Şok Eden Açıklamalar

Necdet Yılmaz'dan Şok Eden Açıklamalar
10 yıldır Taksimspor'da tüm yaş kategorilerinde Teknik Direktörlük görevini üstlenen Necdet Yılmaz dün sosyal medya hesabından inanılmaz açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında Taksim Spor'u etnik kökencilik ile suçlayan Teknik Direktör Yılmaz sosyal medya hesabında kulübe yönelik şu cümlelere yer verdi. 
“Dokuz senedir onurla mücadele ettiğim Taksimspor’dan bu akşam ayrıldım. Ayrılırken onurumla kavga ettim ve kavgam devam edecek. Her şeyi sineye çektim ama namazıma bayrağıma ve de son olarak ekmeğimle oynayarak beni göndermek istediler beni oradan kimse gönderemez.
Gidersem ben giderim ve bu akşam bitirdim bugüne kadar konuşmuyordum bugün konuşuyorum. Son zamanlarda anladım ve duydum ki Ermeni hoca istiyorlarmış. Korkudan polis çağırdınız iki ekip geldi ve gittiler; gitmeliler çünkü benim davam ekmek davası ve davamı ölene kadar sürdüreceğim. Gidecek varsa onlar gidecek yarın bütün velileri kulübe bekliyorum. Bunca evladıma kıydırmayacağım. Benle olan yarın sabah dokuzda kulüpte olsun yarın sabah herkes safını belli etsin artık susmak yok. Burası benim memleketim ben bu gece gerekeni yaptım yaptım. Sayılmaz yarım kaldı. He kimseye de ihtiyacım yok. Bunca sene evlatlarım için mücadele ettim edeceğim de… Evimin adresini bile verdim sabaha kadar nöbet tutacağım. Adım belli soyadım yerim yurdum belli Taksimspor’a laf ettirmem ama bazı kişilerin şerefsizlerin aklını alacağım. bu bir tehdit değil tehdit etmem.”

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.