HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

MUSTAFA YUVAYA DÖNDÜ

MUSTAFA YUVAYA DÖNDÜ
Süper Amatör  Küme ekiplerinden B.Çekmece Belediyespor geçtiğimiz sezon Muratbeyspor’da forma giyen eski oyuncusu Mustafa’yı kadrosuna dahil etti.

1 sezon aradan sonra yeniden yuvaya dönen tecrübeli oyuncu takımla birlikte antrenmanlara başladı. Stoper olarak görev yapan tecrübeli oyuncu attığı imza ile de takımın en kıdemli oyuncusu oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.