HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 2011 TURP GİBİ

MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 2011 TURP GİBİ 
Beylikdüzü ilçesi kulüplerinden Medicell Beylikdüzü 2011’in sporcuları 10 Ağustos’ta başlayacak olan Kartepe kampı  için bugün Beylikdüzü Mecidell Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti. 

Yapılan sağlık kontrolünde bütün oyuncular sağlam çıkarken kulüp başkanı Feridun Şallı da ana sponsorları olan Medicell Hastaneleri’ne göstermiş olduğu yakın ilgi içini teşekkür etti.
Bu arada Beylikdüzü temsilcisinin 10 Ağustos Perşembe günü kamp için Kartepe’ye hareket edeceği, Kırmızı Siyahlıların burada 10 günlük kamp sonrası 20 Ağustos’ta kampı tamamlayarak İstanbul’a dönüş yapacakları belirtildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.