HAZIRLIK MAÇLARI

12 Ağustos 2017 Cumartesi

Leventspor Kampı Verimli Geçiyor.

Leventspor Kampı Verimli Geçiyor.
Yeni sezona Afyon Buldan Otel'de kamp yaparak hazırlanan Leventspor'da yüzler gülüyor. İstanbul Süper Amatör Lig takımlarında Beşiktaş temsilcisi Levent Spor kamp çalışmaları için gittiği Afyon'da hava koşullarınında sportif çalışmalara uygun şekilde seyretmesi ile son derece verimli bir kamp dönemi geçiriyor.

Çalışmalarını tam gün idman yaparak geçiren Leventspor, ilk hazrlık maçında Gölcük karşısında sahadan 2-1 lik galibiyetle ayrılmıştı. Bu maç sonrasında eksiklerimiz var çalışıyoruz diyen Teknik Direktör Metin Uzun dün TFF 3. lig ekiplerinden Kemer 2003 takımı ile bir hazırlık maçı daha oynadı. Bu maç sonunda da sahadan 1-0 galibiyetle ayrılan Beşiktaş temsilcisinde alınan galibiyetten çok sergilenen futbol konuşuldu. maç sonrası görüşlerini belirten Uzun "İyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Gölcük maçından sonra Kemer 2003 maçında da iyi bir futbol ortaya koyduk. Maç esnasında bir kaç eksiğimizi de gördük. Bunları çalışarak gidereceğiz." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.