HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

Kurbanlıklar Kenen Bayyiğit’ten

Kurbanlıklar Kenen Bayyiğit’ten
Batı Ataşehir spor kulübü başkanı Kenan Bayyiğit’in  bayram münasebetiyle kaliteli ve uygun fiyatla kurbanlık büyük baş hayvan satışlarına başladığı belirtildi.

Ataşehir ilçesi yeni Çamlıca mahallesi kurban alanında Kars’tan  getirilen büyük baş hayvanların özel besili  oldukları vurgulandı.
Kenan Bayyiğit memleketi Kars’tan getirdiği ve satışını yaptığı büyük baş hayvanların fiyatlarının da uygun olduğunu, dostlara tavsiye edilebileceğini ifade etti.

HABER: Kadir KÜÇÜKAY

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.