HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ağustos 2017 Çarşamba

Kulüpler Liglerin 1 Hafta ötelenmesini istedi.

Kulüpler Liglerin 1 Hafta ötelenmesini istedi.
Önümüzdeki günlerde üst üste gelen tatiller sebebi ile 10 gün lisans işlemlerinin yapılamayacak olmasını belirten kulüpler liglerin 1 hafta geç başlatılması isteğinde bulundu.

Kulüplerin talebi üzerine İASKF yetkilileri böyle bir ertelemenin gerçekleşmesi sonucunda hafta içine maç verilebileceğini söylediler. Kulüpler arasında bu konuda gerginlikler yaşandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.