HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

KÜÇÜKÇEKMECEDE SABAH SPORU DEVAM EDİYOR


KÜÇÜKÇEKMECEDE SABAH SPORU DEVAM EDİYOR
7 den 77’ye Sağlıklı ve zinde yaşam için spor kültürünü geliştirmeyi ve yaygınlaştırmak amacı ile Küçükçekmece Belediyesi her sabah ücretsiz olarak sabah sporları etkinlikleri devam ediyor.

Sabah 07.30’da başlayıp 09.00’a kadar süren sabah sporları Atakent Menekşe Rekreasyon Alanı,Atakent 3.Etap Koşu Parkuru,Halkalı Hayat Park, Sefaköy Kartal Stadı, Halkalı Çamlık Park, Küçükçekmece Göl Kenarı olmak üzere 6 ayrı spor alanları içerisinde sabah sporları çalışmaları, ücretsiz ve tecrübeli uzman spor hocaları eşliğinde devam ediyor.
Spor ve eğlence bir arada
Sabah sporları etkinliklere katılanlar egzersiz hareketleri ile başladıkları sabah sporları oluşan spor aktiviteleri gerçekleştiriyorlar. Faaliyetlerin müzik eşliğinde yapılması da katılanlara sporla birlikte eğlenme imkanı sunuyor
Sabah Sporu Yapılacak Günler, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi, Pazar
Saat:07.30-09.00 Arası
Spor Yapılacak Alanlar
Sefaköy Kartal Spor Stadı
Halkalı Çamlık Park
Halkalı Hayat Park
Küçükçekmece Göl Kenarı
Atakent Menekşe Rekreasyon Alanı
Atakent 3. Etap Koşu Parkuru

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.