HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ağustos 2017 Cumartesi

Küçükçekmece'de plaj voleybolu turnuvası başladı.

Küçükçekmece'de  plaj voleybolu turnuvası başladı.
Küçükçekmece Voleybol kulübü ve Arena Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi geleneksel hale getirdiği plaj voleybolu turnuvasının bu yıl beşincisini  start aldı.

Kadın, erkek ve karma olmak üzere toplam 64 takımın yarışacağı “Geleneksel  Beach Volley Turnuvası 2017 plaj voleybolu turnuvasında toplam 192 sporcu 9 gün kategoride şampiyonluk için ter dökecek.Her gün kıyasıya mücadelelerin yapıldığı maçlar saat 17.00 da başlıyor.

Küçükçekmece Voleybol kulübü ve Arena Park ile ortaklaşa düzenlenen 2017 Beach Volley Turnuvasının beşincisi 18 Ağustos - 26 Ağustos tarihleri arasında voleybol tutkunlarını bekliyor.

Küçükçekmece Voleybol Kulübü Derneği işbirliğiyle gerçekleşecek olan turnuva Arena Park açık otopark alanında düzenleniyor. Bunun için otopark alanına özel kum getirilirken, ziyaretçilerin ve sporseverlerin maçları rahatlıkla izlemesi için portatif tribün kuruldu.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.