HAZIRLIK MAÇLARI

28 Ağustos 2017 Pazartesi

KÜÇÜKÇEKMECE’DE MİNİKLERE BİNİCİLİK EĞİTİMİ

KÜÇÜKÇEKMECE’DE MİNİKLERE BİNİCİLİK EĞİTİMİ
Küçükçekmece Belediyesi Yaz Spor okullarında uzman eğitmenler eşliğinde binicilik eğitimi alan çocuklar, önce atları şeker vererek kendi elleri ile besledi.
Atlarla yakınlaşan çocuklar, eğitmenlerin nezaretinde sırayla at binerek üç ay süren eğitimlerini tamamladılar.
Küçükçekmece Belediyesi Yaz Spor Okulun sunduğu olanaklar binicilik eğitimine alınan çocuklar, önce atlara şeker vererek elleri ile beslediler. Atlarla yakınlaşan çocuklar, eğitmenlerin nezaretinde sırayla at binerek eğitimlerini tamamladılar. Eğitimin sonunda Küçükçekmece Belediyesi tarafından üç ay süren Yaz Spor okulları binicilik eğitimi alan minik çocuklara Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Oktay Kurt tarafından sertifika verildi. Eğitime katılan çocukların mutluluğu yüzlerinden okunurken veliler de farklı bir aktiviteye katılmanın keyfini yaşadı

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.