HAZIRLIK MAÇLARI

31 Ağustos 2017 Perşembe

KÜÇÜKÇEKMECE İKİNCİ YARIDA: 4-2

KÜÇÜKÇEKMECE İKİNCİ YARIDA: 4-2
İstanbul 1. Amatör Lig takımlarından Küçükçekmece spor ile İstanbul Trabzonspor yeni sezon hazırlık maçında karşı karşıya geldiler. Küçükçekmecespor ikinci yarıda bulduğu gollerle İstanbul Trabzonspor'u 4-2 mağlup etti.

Geçtiğimiz sezon Süper Amatör ligden 1.Amatör lige düşen Küçükçekmece spor ile İstanbul Trabzonspor takımları sezon öncesi hazırlık maçında karşı karşıya geldiler.
Gençlerden kurulu bir kadro ile sahaya çıkan Bardo-mavili oyuncular iki kere yenik duruma düşmesine rağmen skoru 2-2 yaptılar. Her iki takım kenar yönetimi kulübedeki diğer oyuncuları sahaya sürmesi sonucu ev sahibi takım Küçükçekmece spor karşılaşmayı 4-2 kazanan takım oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.