HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba


Selçukspor, Antrenör Fevzi Erçin ile anlaştı.
Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Süper Amatör Lig’in tecrübeli ekiplerinden Selçukspor, yeni sezon öncesi hazırlıklarına devam ediyor. 2017-2018 sezonu transfer çalışmalarını devam ettiren Selçukspor, teknik kadrosunu da güçlendirmenin peşinde.
Teknik kadrosunu sağlama almak isteyen Selçukspor Başkanı Zahir Renklibay, Antrenör Fezvi Erçin ile anlaştı. Tarafların anlaşmasının ardından dün kulüp binasında gerçekleşen imza töreni ile resmen Selçuksporlu olan Fevzi Erçin, takımın genç, dinamik ve amatör ruh üzerine oturtulacağını söyledi. Anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olması temennisinde bulunan Antrenör Erçin, “Konya’mızın en köklü ve nadide kulübü olan Selçukspor’u tarihi ile harmanlayarak hakettiği yerlere getireceğiz. Selçukspor ligde bulunduğu her dönemde şampiyonluğa oynamış ve zorlamıştır. Bu sezonda da iddialı olacağımıza kimsenin şüphesi olmasın.”dedi. A Takım Antrenörü olarak takımın başına getirilen Fevzi Erçin’in ardından Altyapı sorumlusu olarak ise Ayhan Sarısaç yeniden göreve getirildi. 
Hedef Şampiyon olmak.
İmza töreninin ardından sezon hedefleri ile ilgili konuşan Selçukspor Başkanı Zahir Renklibay, “Selçukspor olarak yeni sezon hazırlıklarımız devam edecek. Transfer dönümü boyunca transferlerimiz olacak. Bunların arasında sürpriz isimler olabilir. Hocamız ve ekibimizle görüşmelerimiz sürecek. Genç ve dinamik bir takım kurma hedefindeyiz. Her şeyin para endekslendiği amatör ruhun kaybolduğu bu dönemde yeniden amatör ruhu takımımıza işleyip, futbola aç arkadaşlarımızla devam etmek istiyoruz. Selçukspor’u herkes bilir. Selçukspor ligde olduğu her dönem favoridir, zirve hedefindedir. Bu sezonda şampiyonluk parolasıyla sahaya çıkacağız.”dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.