HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

KELLE İBRAHİM’DE KORUBAŞI İLE YENİMAHALLE 1-1’LERİNİ ÜZMEDİ !

KELLE İBRAHİM’DE KORUBAŞI İLE YENİMAHALLE 1-1’LERİNİ ÜZMEDİ !
Kelle İbrahim Veteranlar-Masterler Futbol Turnuvasında 2.Haftanın son karşılaşmasında Korubaşıspor ile Yenimahalle Takımları karşı karşıya geldiler. Maç karşılıklı atılan birer gol ile beraberlikle neticelendi.

KORUBAŞISPOR : Metin-Mümin-Ömer ( Dk.39 Ersin )-Menderes-Fatih-Mücahit-Osman-Eraslan-Birol
YENİMAHALLE : Şahin-Süleyman-Şerif-Cüneyt-Erdal-İbrahim-Halil-İsmail-İrfan
GOLLER : Dk.3 Halil, Dk.20 Birol ( Penaltıdan )
Dk.3 Sol kanattan çok iyi kaçan İrfan Avşar arka direk yönüne çok güzel bir orta yaptı, orada bitiveren Halil kaydettiği gol ile takımını 1-0 öne geçirdi.
Dk.20 Korubaşıspor atağında Şerif, Osman’ı düşürünce hakem de penaltı noktasını gösterdi. Topun başına geçen yetenekli oyuncu Birol Öztürk takımının beraberlik golünü kaydetti 1-1.
Dk.40 Birol Öztürk’ün yaklaşık 25 metreden çektiği mükemmel şutu Kaleci Şahin aynı güzellikte uçarak topu çıkardı.
Kalan dakikalarda başka da gol olmayınca maçta 1-1 beraberlikle neticelendi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.