HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ağustos 2017 Perşembe

KELLE İBRAHİM TURNUVASINDA KURALAR ÇEKİLDİ

KELLE İBRAHİM TURNUVASINDA KURALAR ÇEKİLDİ
Her sene geleneksel olarak düzenlenen Kelle İbrahim Master ve Veteran Turnuvası bu sene de 12 takımın katılımı ile 2 grupta oynanacak maçlar ile gerçekleşecek. 

Dün Gümüşsuyu tesislerinde yapılan kura çekimi programı ile Kelle İbrahim Veteranlar-Masterler Futbol Turnuvası – 2017'de takımların oynayacağı gruplar ve eşleşmeler belli oldu. Kura çekimi sonrası gruplar şu şekilde belirlendi. 

A GRUBU : 
Beykoz Kemerspor
El Turco
Maltepe Masterler
Paşabahçe Masterler
Ortaçeşme Masterler
Arnavutköy Masterler

B GRUBU : 
Korubaşıspor
Bosphorus
Ayyıldızspor
Yenimahalle Masterler
Dingilspor
Anadoluhisarı Masterler 

Kura Çekiminin ardından ilk hafta maçları da otomatik olarak belirlenmiş oldu. Cumartesi-Pazar Günleri yapılacak olan maçların programı ise şöyle oluştu.

12 Ağustos 2017 Cumartesi
18.30 Beykoz Kemerspor-El Turko
19.30 Korubaşıspor-Bosphorus

13 Ağustos Pazar
18.30 Ayyıldızspor-Yenimahallespor
19.30 Maltepe Masterler-Paşabahçe Masterler
20.30 Ortaçeşme Masterler-Arnavutköy Masterler
21.30 Dingilspor-A.Hisarı Masterler

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.