HAZIRLIK MAÇLARI

28 Ağustos 2017 Pazartesi

K.ÇEKMECE İDMAN YURDU GOLCÜNÜN KRALINI ALDI.

K.ÇEKMECE İDMAN YURDU GOLCÜNÜN KRALINI ALDI.
İstanbul süper amatör liginde mücadele edecek olan Küçükçekmece İdman Yurduspor, geçen sezon attığı gollerle Kağıthane sporun şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan Erkan Parlak ile anlaştı.

Küçükçekmece İdman Yurduspor kulüp binasında, tecrübeli golcü Erkan Parlak ile sözleşme imzaladı. Sözleşmenin ardından konuşan Erkan Parlak, Küçükçekmece İdman Yurdu spor için elimden gelenin fazlasını yapacağım. Çok genç bir ekip kurulmuş. Bu takımın bir parçası olmaktan mutluluk duyuyorum. Küçükçekmece İdman Yurduspor Süper Amatör Lig’e değişik bir renk katacak. İnanıyorum ki bu sezon başarılı olacağız’ dedi.
Küçükçekmece İdman Yurduspor Genel Kordinatörü Sadettin Hazıroğlu ise, ’Erkan Parlak ile anlaştık. İki taraf için hayırlı olmasını diliyorum. Erkan tecrübesiyle takımımıza destek olacaktır. Umarım Küçükçekmece İdman Yurduspor formasıyla birçok gole imza atar’ ifadelerini kaydetti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.