HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

Kaynarcaspor top başı yaptı.

Kaynarcaspor top başı yaptı.
2017-18 sezonunda Süper Amatör ligde mücadele edecek olan Kaynarcaspor sezon hazırlıklarına başladı.

Teknik sorumlu Necdet Koçyiğit Yardımcı Antrenör Serkan Öztürk ve kaleci antrenörü Kurban Muhultanlı hocaların  nezaretinde Kaynayrca spor tesislerinde idmanlar başladı.
Başkan Eşref Şeneroğlu Kaynarcaspor kulübü yönetim kurulu olarak her zaman üst sıraları hedefliyoruz.
Her sezon olduğu gibi Bu sezon da Süper Amatör ligde kura çekimi sonrası düşeceğimiz grupta daima üst sıralarda olmak için mücadele edeceğiz.
Teknik ekip ve futbolcularımıza inanıyor ve güveniyoruz dedi.

HABER: Kadir KÜÇÜKAY

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.