HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ağustos 2017 Perşembe

Kavacıkspor ile Çeliktepe Yenişemedi.

Kavacıkspor ile Çeliktepe Yenişemedi.
Lig başlama tarihi yaklaştıkça hazırlık maçları da daha sık aralıklarla oynanmaya başladı. Hafta ortası olmasına rağmen Kavacık 15 Temmuz Şehitleri Stadında iki süper amatör lig temsilcisi Kavacıkspor ile Çeliktepe karşı karşıya geldi.

Kadrolarında geniş oranda genç oyuncu bulunduran iki takımın mücadelesi izleyenlere keyif verdi. Genel olarak yüksek tempolu geçen karşılaşma da futbolcular hırslı ve istekli bir görüntü çizdiler.
Kavacıkspor'un kazandığı penaltı vuruşunda topun başına geçen İbrahim Karabulut takımının devre arasına 1-0 üstünlüle girmesini sağladı. İkinci yarı ile birlikte takımlar sırası ile tüm oyuncularını sahaya sürerken, Çeliktepespor 80. dakikada güzel bir atak organizasyonu ile bulduğu gol ile durumu eşitledi. Kalan dakikalarda başka da bir gol sesi çıkmayınca centilmence geçen bu müsabaka beraberlikle neticelendi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.