HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

Kartalspor alternatif oyuncular ile çıktığı Cevizli Anadoluspor maçında 2-0 yenildi.

Kartalspor alternatif oyuncular ile çıktığı Cevizli Anadoluspor maçında 2-0  yenildi.
2017-18 sezonunda spor toto Bölgesel Amatör ligde mücadele edecek olan Kartalspor Süper Amatör ligin yeni takımı Cevizli Anadoluspor ile oynadığı maçı 2-0 kaybetti.

Teknik sorumlu Sadettin Demirtaş hoca Cevizli Anadoluspor maçına ligde mücadele edecek olan takım kadrosundaki alternatif olabilecek oyuncuları görmek için sahaya sürdü.
Kartal stadında oynanan maçın  gollerini oyunun  2.devresinde penaltı atışından Onur Kurt ve son dakikalarda oyuna giren Muhammet Emin Kurt attılar.
Kartal spor kulübü başkanı Ali Apaydın, Cevizli Anadolu spor kulübü başkanı Dursun Cıvak, 2.başkanı Memiş Dikilidaş, yönetici Mehmet Şentürk, Kask başkanı Nasır Süleymanoğl u ve duayen gazeteci Kenen Çakal da protokol tribününde maçı izlediler.
Cevizli Anadolu spor kulübü başkanı Dursun Cıvak Bölgesel Amatör ligde mücadele edecek olan Kartalspor ile oynadığımız hazırlık maçını 2-0 kazandığımız için mutluyuz.
Cevizli Anadoluspor kulübü olarak Süper Amatör ligde ilk yılımızda üst sıralarda mücadele edebilecek bir takım olmak istiyoruz.
Yönetim kurulu arkadaşlarımız ile birlikte başarılı olabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz, Bölgesel Amatör lig takımları ile oynadığımız 2 maçta 1 beraberlik 1 galibiyet aldık.
Hazırlık maçlarının ölçü olmadığını biliyoruz ancak oyuncularımızın performanslarını görmek adına takım olarak olumlu gelişmeler yaşıyoruz.
9-10 Eylül tarihinde başlayacak olan Süper Amatör lig için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz, iyi yolda olduğumuzu düşünüyorum.
Başarılı olacağımıza inanıyoruz dedi.
Cevizli Anadoluspor her ne kadar alternatif oyunculardan oluşan bir  takım ile oynasa da sonuçta  Kartalspor kulübünün formasını giyen futbolcular ile mücadele etti  ve 2-0 kazandı.
Süper Amatör ligde oynayacak bir  takım olan Cevizli Anadoluspor Bölgesel Amatör ligde şampiyonluk hedefleyen  Kartalspor takımı ile başa baş futbol oynayabileceğini, hatta kazanabileceğini de izleyenlere gösterdi, olaya bir de bu açıdan  bakmak gerekiyor.

 HABER: Kadir KÜÇÜKAY

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.