HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

Kartalspor 68 yaşında

Kartalspor 68 yaşında
Bölgesel Amatör lig takımı Kartalspor kulübünün kuruluşunun 68.yılı kutlandı.

Kartalspor alt yapı tesislerinde bugün yapılan törene Kartal spor kulübü başkanı Ali Apaydın, Kartalspor kulübü yönetcileri, Kask başkanı Ve İaskf genel başkan danışmanı Nasır Süleymanoğlu, Cevizli Anadolu spor kulübü 2.başkanı Memiş Dikilidaş, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Şentürk, Muharrem Sağlam, Mustafa Ekinci ve diğer amatör spor kulüp başkanları ile yöneticileri katıldılar.
Kartal spor kulübü başkanı Ali Apaydın törende kısa bir konuşma yaptı.
Başkan Ali Apaydın konuşmasında Kartal spor kulübünün 2017-18 sezonunda spor toto Bölgesel Amatör ligde mücadele edeceğini, profesyonel 3.lige geri dönmek için şampiyonluk hedefi ile yola çıktıklarını söyledi.

HABER: Kadir KÜÇÜKAY

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.