HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ağustos 2017 Perşembe

Kartal Bulvar Dün Aydos'ta Nefes Açtı.

Kartal Bulvar Dün Aydos'ta Nefes Açtı.
İstanbul'un bölgesel Amatör lig temsilcilerinden Kartal Bulvarspor, dün Aydos ormanlarında kros çalışması yaparak nefes açtı. 

Önümüzdeki günlerde Nevşehir'de kampa girecek olan Kartal Bulvarspor'da futbolcuların temposu ve istekli çalışmaları Teknik Direktör Mehmet Uğurluel'i mutlu etti. Orman havasının futbolculara iyi geldiğini belirten Uğurluel "Kamp tarihine kadar kros ve saha çalışmalarımız devam edecek. Bu arada oyuncularımızı görmek açısından ara ara hazırlık maçları da alıyoruz. Kamp tarihine kadar kadromuzu netleştirmek istiyoruz." dedi.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.