HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

Kartal Belediyesinden Amatör spora hizmet

Kartal Belediyesinden Amatör spora hizmet
Kartal belediyesi ilçesindeki amatör spor kulüplerinin sezon başı hazırlık çalışmaların yapmaları için Nevşehir Gülşehirde bulunan Kapadokya Kartal Hotel tesislerini tahsis ediyor.

Kartal Belediye başkanı Opr. dr. Altunok Öz ilçesindeki amatör spor kulüplerine araç tahsisi ile maddi ve manevi desteklerine ek olarak sezon başı hazırlık çalışmalarını yapmaları için de Nevşehir Gülşehir ilçesindeki Kartal Belediyesine ait olan Kapadokya Kartal hotele gönderiyor.
Kartalspor, Cevizli Anadoluspor ve Kartal Belediyespor kulüpleri sezon başı hazırlık kampları için 10 gün süre ile yapıyorlar.
Kapadokya Kartal Hotel müdürü Şahap Hanoğlu ve ekibi de aynı anda 150 kişilik grup halindeki misafirlerini rahat ettirebilmek için ellerinden geleni yapıyorlar.
Güler yüzlü hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti prensibi  ile hareket ediyorlar.
Bölgesel Amatör ligde mücadele edecek olan Bulvarspor kulübünün de sezon başı hazırlık kampını yapmak üzere 12 Ağustos Cuma günü Nevşehir Gülşehir Kapadokya Kartal otele gideceği belirtildi.
Kartal Amatör spor kulüpleri birliği Kask başkanı Nasır Süleymanoğlu Kartal Belediye başkanımız sayın Opr. dr. Altınok Öz ilçemizdeki amatör spor kulüplerine maddi ve manevi destek veriyor.
2017-18 sezonunda da sezon başı hazırlık kampı için Kartal belediyemize ait olan Nevşehir Gülşehir Kapadokya kartal hoteli tahsis etmektedir.
Kartalspor, Kartal Belediyespor ve Cevizli Anadolu spor kulüpleri olmak üzere 3 takım aynı anda kamplarını yapıyorlar.
12 Ağustos Cumartesi günü de Bölgesel Amatör lig temsilcimiz Bulvarspor kulübü  sezon başı hazırlık kampı için gidecek.
Kartal Belediye başkanımız Opr. dr. Altınok Öz’e Amatör spor kulüplerimize sahip çıktığı ve desteklediği için Kartal Amatör spor kulüpleri Kask adına teşekkür ediyorum dedi. 

HABER: Kadir KÜÇÜKAY

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.