HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

KANLICASPOR ANTRENMANINA SÜRPRİZ BİR ZİYARET VARDI

KANLICASPOR ANTRENMANINA SÜRPRİZ BİR ZİYARET VARDI
Beykoz İlçesinin heyecan yaşayan kulüplerinden birisi de Kanlıcaspor idi…yıllarca yapılan mücadelenin ardından Tekke Mevki Sahasına yeniden kavuşan Kırmızı-Beyazlı ekibin bu akşamki antrenmanına sürpriz konuklar vardı.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, Paşabahçespor Kulüp Başkanı Coşkun Okur, Soğuksuspor Kulüp Başkanı Muammer Aydınoğlu, Beykoz Belediyespor Kulüp Müdürü Yaşar Kesici, Örnekköyspor Kulüp Başkanı İsmail Türkoğlu ve Genel Kaptan Menderes Türkoğlu’nu konuk eden Kanlıcaspor Kulübü Başkanı Ali Esat Yaşar, Genel Kaptanı Ahmet Karahan, Eski Başkanlardan ve Yöneticilerden Hasan Gökbudak gerçekleşen sürpriz ziyaret nedeni ile konuklarına teşekkürlerini ilettiler. 
Kanlıcaspor Tekke Mevki Sahası için zorlu bir sürecin atlatıldığını söyleyen Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, ” İnşallah burası Suni Çim kaplı bir zemine de dönüşecek. Kanlıca ve civar mahallelerdeki çocuk ve gençlere güzel bir spor alanı açılmış olacak. Ben Kanlıca Sahası için çaba sarf eden, emek harcayan tüm Kanlıcalılara da ayrıca teşekkür etmek isterim. Yıllarca bıkmadan usanmadan konun hem onlar hem de bizler takipçileri olduk ” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.