HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

Kağıthane Taraftarından Görkemli Uğurlama

Kağıthane Taraftarından Görkemli Uğurlama
İstanbul süper amatör ligi takımlarından Kağıthanespor, yeni sezon öncesinde kamp çalışmalarını yapmak üzere Afyon'a gidecek. Kamp öncesi son çalışmasını Hasbahçe tesislerinde gerçekleştiren Kağıthanesporlu futbolcuları Kağıthaneli taraftarlar görkemli bir meşale gösterisi ile uğurladı.

2017-2018 futbol sezonunun süper amatör ligde iddialı takımlarından Kağıthanespor Ergün Gelen nezaretinde kamp öncesi çıktığı son idmanda taraftarlarının yoğun ilgisi ile karşılaştı. Dün akşam Hasbahçe stadında antrenman için sahaya çıkan Kağıthanespor, şampiyonluk şarkıları eşliğinde antrenmanını gerçekleştirirken, çalışmanın ilerleyen dakikalarında tribünde adeta meşale şov yaşandı. Bir çok yönetim kurulu üyesininde takip ettiği antrenman sonrasında futbolcuların bu ilgiden memnun olduğu ve mutluluğu da gözlerinden okunuyordu.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.