HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ağustos 2017 Perşembe

Kağıthanespor, Afyon'a Yola Çıktı.

Kağıthanespor, Afyon'a Yola Çıktı.
İstanbul süper amatör lig'in şampiyonluk iddiası içinde olan takımlarından Kağıthanespor, yeni sezon çalışmaları kapsamında kamp çalışmalarını yapmak üzere Afyon'a yola çıktı.

Teknik Direktör Ergün Gelen nezaretinde sezona hazırlanan Kağıthanespor, sezon öncesi kamp çalışmaları için Afyon'a doğru yola çıktı. Kağıthane sporu yönetim kurulu üyeleri ve bir grup taraftar uğurladı. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.