HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ağustos 2017 Cumartesi

Kadırga Genç Stoperi Kadrosuna Kattı.

Kadırga Genç Stoper'i Kadrosuna Kattı.
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Kadırgaspor, yeni sezonda genç yaşına rağmen başarılı stoper Aykan Akman'ı kadrosuna kattı. 

Aykan Akman Kimdir?
28 Eylül 1994 doğumlu genç yetenek, futbola 2006 yılında Eyüp ilçesi takımlarından Nişanca Kalespor'da başladı. Uzun süre aralıksız olarak bu takımın formasını giyen oyuncu 2014 yılında hem genç takımda hem de A takımda üst üste şampiyonluklar yaşayacağı Çeliktepe Ümit Spor'a transfer oldu. Çeliktpe Ümitspor'da forma giydiği 1,5 sezona 1 genç takım, 2 A takım Şampiyonluğu sığdırdı. Bu macerası onun transfer listelerinin  her daim içinde olmasını sağladı. Arkasından sırası ile Havataş, Albayrak, Irmakspor, Albayrak ve Kemerburgz formaları giyen oyuncu yeni sezonda Süper amatör Lig takımlarından Kadırgaspor ile sahalarda boy gösterecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.