HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

İZZETTİN, YÜCE’YE DOĞRU

İZZETTİN, YÜCE’YE DOĞRU
Amatör 1.Küme ekiplerinden İzzettinspor’da teknik direktörlük için ibre Ali Gürdal Genç’ten Akın Yüce’ye döndü.

Yönetimin dün toplanarak Akın  Yüce ismi üzerinde birleştikleri kaydedildi. Yönetimin Yüce’yle dün bir görüşme yaparak şartlarını öğrendiği, resmi teklifin ise birkaç gün içinde yapılacağı belirtildi. Kulüp Başkanı Ali Açıkgöz’ün de yönetime Akın Yüce konusunda tam yetki verdiği, imzanın birkaç gün içinde resmen geleceği elimize ulaşan duyumlar arasında. Yüce’nin de daha önce mucizevi bir şekilde ligde tuttuğu İzzettin’e dönmek için istekli olduğu, imza için haber beklediği ifade edildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.