HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ağustos 2017 Cuma

İstanbul Ünye'de Cörüt Dönemi

İstanbul Ünye'de Cörüt Dönemi.
Bahçelievler'in İstanbul 1. Amatör ligdeki temsilcilerinden İstanbul Ünyespor 2017 -2018 futbol sezonunda takımın başına Ordu'lu bir Teknik Direktör olan Fuat Cörüt'ü getirdi.

Geçtiğimiz sezon Esenyurtspor’la Süper Amatör ligde çalışan Cörüt'ün İstanbul Ünyespor yönetimiile her konuda anlaşarak resmi imzayı attığı belirtildi. Yönetimden kısa bir süre izin alarak Ordu’daki işlerini halletmek için memleketine giden Cörüt’ün Salı günü İstanbul’a dönerek takımın başına geçeceği belirtildi. Yeni sezonda Cörüt’ün yardımcılığı görevini üstlenen antrenör Eren Ak’ın ise Cörüt gelene kadar takımın başında çalışmalara çıkacağı kaydedildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.