HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

İstanbul Malatyaspor Aytaç İçten ile İle Yola Devam

İstanbul Malatyaspor Aytaç İçten ile İle Yola Devam
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından İstanbul Malatyaspor geçen yıl ikinci yarıda takımı çalıştıran Aytaç içten ile yeni sezonda için anlaşmaya vardı.

İstanbul Malatyaspor Kulüp Başkanı Veysel Kıstrak ile Antrenör Aytaç içten ’den memnun olduklarını ve yeni sezonda da başarılı Hoca ile devam etmek istediklerini ve yeniden anlaştıklarını ifade etti.
Takımın etkili bir performans sergilemesinde önemli bir rol üstlenen tecrübeli teknik adam   Aytaç içten Takımımıza, futbolumuza ve camiaya hayırlı olsun. Hedef yine şampiyonluk, parola o sene bu sene'' ifadelerine yer verildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.